Teclado oficial

Teclado oficial 2.3 y versiones superiores

Najlepsze GO klawiatury tematów tutaj.

Najlepsze GO klawiatury tematów tutaj.

Najlepsze GO klawiatury tematów tutaj. Nasze klawiatury tematy są bardzo dobrze zaprojektowany i może być używany we wszystkich aplikacjach społecznych i komunikacyjnych!

To już oficjalne, mamy najlepsze klawiszowe motywy w sklepie! Jeśli nadal masz wątpliwości, pobierz Oficjalna klawiatura, i powiedz nam, co myślisz! Nie ma mowy, nie będzie się to podoba! Baw się z Dziennika klawiatury!

Nie krępuj się:

★ Embrace najlepszy podczas pisania na telefonie Android z Dziennika klawiatury!

★ Odkryj różne rodzaje emotikony i emojis!

★ Eksperymentuj z różnymi tematami, ponieważ publikujemy nowe każdego dnia!

★ Zapraszamy najpiękniejsze i kolorowe klawiszowych tematów na całym sklepie!

Jak zainstalować:

★ Śledź to 3 kroki: otwórz aplikację po pobraniu, kliknij "Ustaw jako aktywnego tematu" przycisk i wybierz motyw Oficjalna klawiatura od następnej stronie!

★ Dziennik Klawiatura wykorzystuje GO Keyboard. Jeśli nie masz go zainstalowanego, zostaniesz przekierowany do strony pobierania!

★ Jeśli masz problemy z instalacją GO Keyboard, proszę obejrzeć ten film instruktażowy: https://www.youtube.com/watch?v=f1-zuZJKcdE

Temat ten wykorzystuje darmowe czcionki, które można znaleźć na http://www.dafont.com/giorgio.font

Poświęć trochę czasu, aby oceniać i komentować po zainstalowaniu oficjalnej klawiatury; Twoja opinia pomoże nam udoskonalić naszą pracę! I nie wahaj się skontaktować z nami na wszelkie sugestie i pytania może być w timmysuperstars@gmail.com adresowej!

Teclado oficial

Download

Teclado oficial 2.3 y versiones superiores